Von der Nation vergessen: Rheinwiesenlager – nationales Gedenken fehlt

(www.conservo.wordpress.com)

Von Peter Helmes

Tief betroffen über diese Geschehnisse

Es gibt Ereignisse im Leben eines Volkes, die aus gewissen Gründen von der Politik und/oder der Geschichtsschreibung „vergessen“ werden. Heute ist der Gedenktag für die Opfer der „Rheinwiesen“ in Bretzenheim bei Bad Kreuznach. Diese Opfer sind verhungert, wurden erschlagen, gequält und getötet.

Ich bin in der Kriegszeit in der Nähe der „Remagener Brücke“ geboren und aufgewachsen. Auf der anderen Rheinseite meines Geburts- und Wohnortes liegen die Rheinwiesenfelder von Remagen, auf denen bis zu 300.000 deutsche Soldaten gefangen gehalten wurden – unter erbärmlichsten Umständen. Die meisten von ihnen verhungerten oder krepierten an entsprechenden Krankheiten, vor allem Typhus.

Die political correctness verbietet offensichtlich, darüber zu reden. Aber es sind Fakten, denen wir uns nicht entziehen dürfen!

Brücke von Remagen vor der Zerstörung

„Befreiung von der Befreiungslüge“

Heute findet in Bretzenheim um 16 Uhr die traditionelle Maiandacht zum Gedenken an die Geschundenen und Ermordeten der Rheinwiesenlager statt – unter dem Motto: „ Befreiung von der Befreiungslüge“ auf dem „Feld des Jammers” statt. Wer nationale Verantwortung in sich trägt, sollte bitte teilnehmen (um 16:00 Uhr an der B48 am Rheinwiesenlager-Mahnmal in 55559 Bretzenheim). Treffpunkt ist am Kreisverkehr am Ortsausgang in Bretzenheim (in Richtung Bad Kreuznach und Gedenkstätte “Feld des Jammers”) an der Straße “In den zehn Morgen”.

**********

In Polnisch:

PL:   Do: Rheinwiesenlager

Temat: Upamiętnienie Bretzenheim w „Pole nędzy” – jutro niedziela, 07 maja 2017 w 16 godziny

W niedzielę, 7. 5. 2017 Bretzenheim pobliżu Bad Kreuznach prawie 40 lat tradycyjne nabożeństwo maja upamiętniających uciśnionych i zamordował Rheinwiesenlager odbywa się – pod hasłem

Uwolnienie z wybawieniem kłamstwa

Wideo z ostatniego roku:

https://www.youtube.com/watch?v=jGYHncLuGDM

W dniu 7 maja 2017 o godzinie 16:00 am w B48 Rheinwiesenlager Pomnika-Pamięci w 55559 Bretzenheim.

Punktem spotkań jest na rondzie na obrzeżach w Bretzenheim (w kierunku Bad Kreuznach i Memoriał „Pole nędzy”) na drodze „o dziesiatej jutro.”

Po drugiej wojnie światowej się skończył dawno temu, niemieccy żołnierze byli tu przez aliantów (wobec sojuszników Niemcy) w szczególnie okrutny sposób, wyniszczani przez zdychanie. To zabijanie trwała do 1948.

W 1949 roku Alianci wydali zarządzenie stworzenia ustawy zasadniczej wg ich zmysłowych sposobów. Do tej pory nie wolno kopać kości by pochować ich w grobach godnie. Przeprosiny z aliantami za te zbrodnie przeciwko milionom Niemców pozostaje zakazane aż do dzisiaj.

Przez podstępne listy zwolnien i wrogich radiowych przez poddanie się samych żołnierzy wynikających obiecano bezpieczeństwo, bezkarność i wystarczającą ilość żywności, około 9 milionów niemieckich żołnierzy zrezygnowało z broni od wroga. To było aż do końca II wojny światowej, największego pozostałego wojska, niemieckiego Wehrmachtu. 5.000.000 przybyło z Rosji, gdyby na drodze nie zostali „martwi”, około 4 mln znalazł swoje przeznaczenie w tych niesławnych obozach Rheinwiesenlager, do której należy również Bretzenheim.

Rozbrojenie wojenne umęczonych Niemców doprowadziły do wiadomości fakt, że niemieckie miasta były bombardowane nawet lepiej. Milion niemieckich kobiet i dzieci zginęło w sposób i zwierzęcy. Adolf Hitler podobno powiedział przed śmiercią, że oszukał naród niemiecki. Wraz z nimi, wojne nie moża bylo wygrac. Był też wielbicielem tureckich muzułmanów, którzy nawet głodzonych, że niemieccy żołnierze otrzymali żywność. Była również Turcja, która powstrzymywane do końca wraz z deklaracją wojny przeciwko Niemcom.

Dziś wiemy, że mamy tendencję u Niemców poprzedzać wygodę czyjegoś obowiązku moralnego. Ledwo wykazać zostawić niemal wszystko, co zrobić z nami. Może muzułmańskich imigrantów, samiec i bojownicy poprawi naszą masow istniejący „defekt genetyczny” zrezygnować, ponieważ ten ostatni nie istnieje w ich kulturze. Dlatego być patriotą oznacza również, że można zakończyć nawet trafia kulę w głowę. Milion żołnierze Wehrmachtu dano znacznie bardziej okrutny śmierci. W Afganistanie, że nie zdarzyło się, że Rosjanie nie powstaną, jeśli wielonarodowe najemnicy za pieniądze kapitalistów przyjść, ponieważ są one głównie patrioci, a nie tylko tak mówić to. W związku z tym, można stwierdzić jedno: Falszywi patrioci, którzy opuścili już przegrali wojnę! Pozostali byli już martwy, tak. Jesteśmy panami samozniszczenia, jak również nieszczęśliwa Antifa okażą się nam ponownie w polu kto zapomina za każdym razem, aby rozpocząć z siebie.

Obchody mogą być dopuszczalnie utrzymane w każdym razie, bo bezprawie pozostanie bezprawiem!

https://www.youtube.com/watch?v=JBI5nN0WywM

ci, którzy wciąż wierzą te wrogie media dzisiaj musi wiedzieć, że może to oznaczać własnom śmierc.

Prawdziwi patrioci wśród nas są zatem zapraszani na jutra, aby nie kliknąć na stronie i pojawiać się w szeregu, ale i przynieść jak najwięcej odwiedzających.

pozdrowienia

Od walczacych kumpli

********

(Autom. Übersetzung pkSczepanek)

Video vom letzten Jahr: https://www.youtube.com/watch?v=jGYHncLuGDM

www.conservo.wordpress.com   7. Mai 2017
Über conservo 7759 Artikel
Conservo-Redaktion